Szafa i lustro w jednym

lut 26, 14 Szafa i lustro w jednym

   W jaki sposób zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni? Można to zrobić najprościej jak się tylko da – poprzez nabycie oraz zamontowanie oszklonej szafy. Chodzi nie o taką, przez którą przebija jej zawartość, ale raczej o taką, której drzwi wyłożone zostały lustrem. Dzięki temu łączy się dwa w jednym. Z jednej strony mamy bowiem szafę, czyli miejsce, do którego wkłada się nie tylko ubrania, ale tak naprawdę wszystko – buty, różnego typu sprzęt i to, co nie mieści się w innych miejscach. Z drugiej strony możemy traktować ją równie dobrze jako lustro. W związku z tym nie potrzebujemy poświęcać nań dodatkowego miejsca ani na przedpokoju, ani w łazience (częstokroć dość małej jak na to, aby umieszczać gdziekolwiek w niej duże lustro, w którym można by się przejrzeć od stóp do głów).

   Najlepiej nie decydować się na szafę narożną. Jest ona na pewno modna i ładnie się prezentuje, nie należy jednak do przesadnie użytecznego sprzętu. Dlaczego? Bo po prostu mieści się w niej znacznie mniej ubrań niż by się to mogło z zewnątrz wydawać.

2 Komentarzy

  1. Takie szafy często umieszcza się w małych przedpokojach. Dzięki nim „Zyskujemy” nieco przestrzeni. W sypialni także fajnie jest mieć taką szafę. W dzisiejszych czasach szafa z lustrem to właściwie standard i wydaje mi się, że coraz więcej ludzi stara się od tego odchodzić.

  2. Fajne są też lustra stojące, które można otworzyć,a wewnątrz znajduje się miejsce na biżuterię. Są też takie, gdzie z tyłu znajduje się belka, która ma służyć za drążek na ubrania.